אנחנו רוצים להחליף את השלטון ולהחזיר את התקווה לישראל. זה הזמן, זה הרגע!

מי אנחנו?

פשוט אנשים שהחליטו להגיד ״עד כאן״. ניצחון 2015 היא תנועה על-מפלגתית שהוקמה על ידי חבורה של ישראלים צעירים עם ההכרזה על בחירות. מתוך אהבה אדירה למדינה ותחושת דחיפות עצומה לשנות את המציאות המייאשת קמנו כדי להוציא את ישראל לדרך חדשה. היום אנחנו מונים כבר אלפי מתנדבים ועשרות אלפי תומכים.

אנחנו לא משתייכים ולא פועלים לקידומה של מפלגה מסוימת. המטרה היא גדולה מההעדפה האישית של כל אחד מאיתנו.

מה המטרה שלנו?

ליצור עתיד חדש לישראל. מול האלימות, הגזענות והייאוש, ניצחון 2015 שמה לה למטרה להחזיר את התקווה לישראל ולצאת לדרך חדשה עם מנהיגות חדשה: יוזמת, אמינה, שחושבת עלינו ועובדת עבורנו.

איך מצטרפים לניצחון?

אנחנו צריכים אתכם, ישראל צריכה אתכם. זה נשמע כמו קלישאה, אבל זה נכון.

אם את או אתה מזדהים עם הרצון לשנות את המציאות בישראל מלמטה למעלה, אם גם אתם כמהים להנהגה קשובה ושפויה יותר, אם גם אתם מרגישים שחייבים לשנות- הצטרפו אלינו לניצחון.

כל עזרה תתקבל באהבה:

  • הירשמו באתר כדי להישאר מעודכנים
  • היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו
  • הצטרפו לאחת הפעילויות שלנו באזור שלכם
  • שכנעו קרובי משפחה וחברים להצטרף אלינו

��עתיד של המדינה נמצא בידיים של כל אחד ואחת מאיתנו.

מאיפה הכסף?

כמה שבועות אחרי שהתחלנו בפעילות והבנו שיש כאן התארגנות מדהימה עם פוטנציאל ענק, פנינו למספר תורמים, כולם אנשי עסקים יהודים וישראלים, ציוניים, שכמונו מודאגים ושמאד הזדהו עם מה שאנחנו עושים. בין אנשי העסקים שתרמו לנו ניתן למצוא את דניאל לובצקי, אלון קסטיאל, אורי וייס ודני אברהמס. בנוסף אליהם נרתמו מספר ארגונים ביניהם ארגון קול אחד.

אנחנו תנועה שמורכבת רובה ככולה ממתנדבים והסיוע הכלכלי מאפשר למסר שלנו להישמע בתוך הזירה הפוליטית עמוסת המסרים - להדפיס כרזות, להקים מטות בכל הארץ, לארגן מפגשי הסברה לקנות מודעות בפייסבוק ועוד.